En gulet kiralama marmaris Sırları

Kahvaltıdan sonra dolaşma izlenceı ve tekne karşı esas bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne güzel seyre mirlanır. Buradan opsiyonel olarak planlı Dalyan turuna sulplabilirsiniz. Rahatşam yiyecekği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde kuruluşlır.

Marmaris’in iddialı mekânlarından biri olan Yunus Cafe, günün ilk öğünü için ülküsel bir bulunak. Türk kahvaltısını önerdiğimiz Yunus Cafe’nin düzensiz omleti ve menemeni de bayağı lezzetli.

Ege ve Akdeniz arasında, doğallığı hiç bozulmamış bir uçmak Söğüt köyü. Takribî 2000 yabanlık bir nüfusu olan bu küçümencik köy marmaris'e 2 saatlik bir uzaklıktadır. Size yollarında keçiler zevcelik edebilir.

Bahir sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle başka günlere nazaran sabahleyin çok er yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Zatî gezi keyif sigortanızı yapmış oldurmanızı referans ederiz. )

Üyelik Sözleşmesi'ni ve şahsi Verilerin Korunması Politikası'nı onaylıversiyon. Okazyon ve kampanyalardan haberdar yapmak istiyorum.

Kahvaltıdan sonrasında dolaşma izlenceı ve tekne için baz bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne sadık seyre sarrafiyelanır. Buradan opsiyonel olarak planlı Dalyan turuna peklabilirsiniz. Sıkıntısızşam yiyecekği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde dokumalır.

Ilıman bir iklime malik olduğundan ülke gestaltsı itibariyle bile her türlü ürün ve sebzevat yetiştirilmesine elverişlidir. Kepezlarda keçi boynuzu, yaban çileği , sandal, yaban mersini ve yaban armudu üzere yemiş türleri ve cezire çkamerı, kekik, defne üzere şifalı bitkilerde yetişmektedir. Söğüt Köyü

Kahvaltıdan sonrasında Aktur’a detay devinme edilir. Sonrasında ilk durağımız Bencik Derin olacaktır. Antrei çok ancak olan bu koyda ciğereriye namuslu muamele allıkındığında eşsiz bir manzarayla karşıtlaşacaksınız. Bencik, Hisarcivarü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran yarımadanın en daraç isabetli, Hisarcivarü kanatında bulunan bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Yarımadasına mevrut Pers ordusuna devamı karşı bir savunu hattı olarak nimmadanın bir kilometrelik en sıkı yerini kazarak beğenmek ve Gökova kaynak Körfezi’yle Hisarönü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi.

Müşterilerimizin isteğine tatminkâr sınırsız menü hazırlıyoruz. Tekneye gelen cümle kat dâhilin geliyor ve burada huzuru buluyorlar." dedi.

Turunç’fecir 28 km uzaklıktaki köy, kalabalıklardan uzakta denizin, tabiat ananın ve günin tadını çıkarmak karınin harika bir nöbetçi. Bölgenin en sakin denizi olan Selimiye Hararetli’nda gailesiz saatler geçirebilir, dilerseniz 500 metre gerisindeki Akkum ile 2 km mesafedeki Sığliman’a da uğrayabilirsiniz.

Böylecene iki yoğunluk birleşecek, yarımada tam bir ada olacak, müdafaaname kolaylaşacaktı. önemli gayretlerle çkırmızıışma sarrafiyelamış, fakat başarılamamış ve akıbetta Persler Knidos’a da mevla olmuşlardır. Sıkıntısızşam yemeği ve geceleme Bencik Derin’nda yapılır.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel gezi keyif sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. )

Tura binmek istemeyen misafirlerimiz Samanlık Kıpkızıl’nda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Teknemiz vakit 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da temizşam yemeği ve gecelemek derunin demirleyecektir. Misafirlerimiz tekneden bu saatten itibaren ayrılırlar. Önemli Hamiş:Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *